پنج شنبه ٠٦ ارديبهشت ١٣٩٧
گام اول سلامت ،همین که ما یاد بگیریم خودمان از خودمان مراقبت کنیم
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 39350
 بازدید امروز : 51
 کل بازدید : 171988
 بازدیدکنندگان آنلاين : 4
اوقات شرعی
اخبار > بازدید فرماندار و جمعی از مسئولین از پروژه های عمرانی در حال اجرای بخش سلامت چایپاره


  چاپ        ارسال به دوست

بازدید فرماندار و جمعی از مسئولین از پروژه های عمرانی در حال اجرای بخش سلامت چایپاره

بازدید فرماندار و جمعی از مسئولین از پروژه های عمرانی در حال اجرای بخش سلامت چایپاره

بازدید فرماندار و جمعی از مسئولین از پروژه های عمرانی در حال اجرای بخش سلامت چایپاره

به گزارش بابائی مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان چایپاره:

فرماندار چایپاره به اتفاق جمعی از مسئولین از پروژه های در حال اجرای بخش بهداشت و درمان شهرستان بازدید و از نزدیک در جریان روند امور احداث این واحدها قرار گرفت.

احداث مرکز خدمات جامع سلامت شهری و روستایی قره ضیاءالدین، مرکز خدمات جامع سلامت روستایی قره کندی، پایگاه سلامت فرهنگیان و درمانگاه تخصصی چهار پروژه در حال اجرای بخش سلامت در شهرستان هستند که مورد بازدید قرار گرفتند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان چایپاره در حاشیه این بازدید در مصاحبه ای با روابط عمومی این شبکه خاطرنشان کرد این پروژه ها مربوط به سال 1395 هستند که مرکز خدمات جامع سلامت قره کندی با زیربنای 550 مترمربع و در دو طبقه، پیشرفت فیزیکی 85 درصد و پایگاه سلامت فرهنگیان با زیربنای 285 مترمربع، 55 درصد پیشرفت دارند که امیدواریم و انتظار داریم برای هفته دولت آماده افتتاح و بهره برداری باشند.

دکتر مرادخانی گفت دو پروژه دیگر مرکز خدمات جامع سلامت شهری روستایی قره ضیاءالدین و درمانگاه تخصصی به ترتیب در سه طبقه با زیربنای 900 مترمربع بالای 45 درصد و دو طبقه با زیربنای 750 مترمربع، 50 درصد پیشرفت فیزیکی دارند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان چایپاره ادامه داد پیرو جلسه ستاد شهرستانی احداث واحدهای بهداشتی و درمانی سال 96 به ریاست معاون فرمانداری شهرستان و حضور اعضای ستاد در مورخه 06/03/1396، هماهنگی های لازم در خصوص امتیازات و انشعابات آب، برق، تلفن و گاز این واحدها نیز با حضور مسئولین مربوطه انجام شد که در حال پیگیری از سوی شبکه بهداشت و درمان می باشد.

 

دکتر مرادخانی احداث ساختمان ستادی شبکه بهداشت و درمان، پایگاه سلامت امام علی (ع) و خانه بهداشت قنات میرزاجلیل را سه پروژه سال 1396 نام برد و افزود اقدامات تعیین یا معرفی و تحویل زمین مورد نیاز برای هر سه پروژه انجام شده و این پروژه ها در مرحله پیمان سپاری هستند.


١٤:٢٥ - 1396/03/21    /    شماره : ١٤٥١٣    /    تعداد نمایش : ١٤٨خروج